Диференційні реле

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів
Бренд: ETI
Номер: mo-18089
2.080,00

    ПЗВ або пристрій захисного відключення це спеціальний пристрій, основним призначенням якого є захист людини від ураження електричним струмом. Такі пристрої випускають багато виробників, і відрізняються вони, в основному, тільки якістю, так як технічні характеристики і принцип дії для всіх однакові. ПЗВ ще називають диференціальними реле. 


    Сфера використання

   ПЗВ, або диференційне реле рекомендуються до застосування в однофазних і трифазних схемах електропостачання, для споживачів усіх категорій. Це обумовлено необхідністю захисту людей від впливу на них електричного струму. Вивчивши особливості ПЗВ і їх явні переваги перед традиційними заходами щодо захисту від впливу електричного струму, сьогодні всі фахівці проектують схеми електропостачання з обов'язковим застосуванням ПЗВ. Технічні характеристики ПЗВ дозволяють застосовувати їх практично в будь-яких схемах, не залежно від рівня напруги або струмів навантаження. А завдяки наявності моделей з різною витримкою спрацьовування за часом, ПЗВ можна застосовувати в складних схемах, з виконанням умов селективності спрацьовування. У нашому інтернет-магазині можна придбати повний спектр моделей ПЗВ відомих світових брендів, що дозволить вам виконати схему електропостачання у відповідності з усіма вимогами щодо безпеки.


    Переваги та недоліки ПЗВ

   Диференційне реле (ПЗВ), придбане в нашому інтернет-магазині, як і будь-яке ПЗВ, крім явних переваг в частині захисту від ураження електричним струмом шляхом негайного відключення напруги, мають один серйозний недолік. ПЗВ практично неможливо використовувати в старих мережах, що містять скручування, із застарілою ізоляцією і т.п. Це пов'язано з принципом роботи ПЗВ - через неякісну ізоляції відбувається витік струму на землю, що викликає негайне відключення напруги. При цьому витік може бути абсолютно безпечною для людей. З цього, для забезпечення максимального захисту людей від ураження електричним струмом, рекомендується паралельно з установкою ПЗВ виконати реконструкцію, а то і модернізацію, існуючої схеми електропостачання.
   Не дивлячись на наявність в більшості схем захисного заземлення або занулення електрообладнання, фахівці рекомендують встановити ПЗВ в якості додаткового рівня захисту, так як в деяких випадках захисного заземлення / занулення може виявитися недостатньо.