Однофазні стабілізатори напруги

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів
Номер: od-18868
23.500,00
Номер: od-18868
18.500,00
Номер: od-18868
15.655,00
Номер: od-18868
13.175,00
Номер: od-18868
10.740,00
Номер: od-18868
9.800,00
Номер: od-18868
8.720,00


Однофазні стабілізатори - надійні пристрої захисту від стрибків напруги в мережі, які в автоматичному режимі вирівнюють вхідне спотворення напруга до правильного рівня - 220 вольт, тим самим запобігаючи передчасному виходу з ладу дорогої електропобутової техніки. У більшості випадків придбання стабілізаторів відбувається через знижену напругу, викликану великим навантаженням на лінію, а також при наявності застарілих трансформаторних підстанцій, не розрахованих на таке число споживачів. Набагато рідше виникають ситуації, пов'язані з підвищеною мережевою напругою.

На чому зупинити вибір?
Вибір марок, серій і моделей устаткування по стабілізації вхідної напруги дуже широкий. Стабілізатори напруги можуть бути українськими, китайськими, європейськими, з релейним принципом дії, сервопривідні, тиристорні, однофазні та трифазні, підлогового і настінного типу і т.п. Моделі відрізняються не тільки за типом і потужністю, але також по точності, діапазону напруг, опцій і т.п. Найпопулярніша модель побутових стабілізаторів для будинку - на 8-10 кВт. Для дачних будинків зазвичай беруть пристрої потужністю 5-7 кВт. Якщо дача не опалюється, то часто споживачі роблять вибір у бік морозостійких моделей. Якщо ж говорити про варіанти виконання, то варто виділити все більш популярні останнім часом настінні стабілізатори напруги.

Як не помилитися у виборі стабілізатора?
Якщо ж Ви бажаєте особисто переконатися в тому, чи підходить Вам вибраний пристрій за тими чи іншими параметрами, то рекомендуємо проаналізувати наявні відгуки на спеціалізованих форумах і проконсультуватися з декількома фахівцями. Якщо Ви вирішили купити пристрій для стабілізації напруги, але не можете знайти підходящу модель на нашому сайті або маєте потребу в консультації, то телефонуйте нам і ми постараємося Вам максимально швидко підібрати потрібну модель пристрою.

Вибір конкретної моделі залежить не тільки від навантаження, але багато в чому від того, яка напруга у вхідний мережі є у Вас, в яких умовах прилад буде використовуватися, як часто відбувається відхилення напруги, до яких мінімальних значень вона падає або до яких максимальних значень вона підвищується .
Відзначимо, що на сайті представлені не всі моделі стабілізаторів і інверторів які ми можемо Вам запропонувати. Ми поставляємо всі номінали потужностей побутових стабілізаторів на 220 і 380 вольт багатьох відомих вітчизняних та імпортних брендів. Тривалий досвід роботи з виробниками електрообладнання дозволяє нам надати максимально вигідні ціни для Вас.