Високовольтні розподільчі пристрої

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар
Номер: vi-19215
10,00

Комплектний розподільний пристрій (КРУ) - електроустановка, що служить для прийому і розподілу електричної енергії.

Розподільний пристрій містить набір комутаційних апаратів, збірні і з'єднувальні шини, допоміжні пристрої РЗіА і засоби обліку і вимірювання.

Галузь застосування
Комплектні розподільчі пристрої можуть використовуватися як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки (в цьому випадку їх називають КРУН). КРУ широко застосовуються в тих випадках, де необхідно компактне розміщення розподільного пристрою. Зокрема, КРУ застосовують на електричних станціях, міських підстанціях, для живлення об'єктів нафтової промисловості (нафтопроводи, бурові установки), в схемах енергоспоживання підприємств.

Якщо основне обладнання КРУ укладено в оболонку, заповнену елегазом, то РУ скорочено позначають КРПЕ.

КРУ, у якого всі апарати розміщені в одному відсіку, називається камерою збірної одностороннього обслуговування (КСО). Як правило, КСО дійсно одностороннього обслуговування, найчастіше має відкриті збірні шини, задня стінка відсутня.

Як правило, шафа КРУ розділений на 4 основних відсіки: 3 високовольтних - кабельних комірки (введення або лінії), комірки вимикача і комірки збірних шин і 1 низьковольтний - релейна шафа.

У релейному відсіку розташовується низьковольтне устаткування: пристрої РЗіА, перемикачі, рубильники. На двері релейного відсіку, як правило, розташовуються світлосигнальна арматура, пристрої обліку і вимірювання електроенергії, елементи управління коміркою.
У відсіку вимикача розташовується силовий вимикач або інше високовольтне обладнання (роз'єднувальні контакти, запобіжники, ТН). Найчастіше в КРУ це обладнання розміщується на викочування або висувному елементі.
У відсіку збірних шин розташовуються силові шини, що з'єднують шафи секції РУ.
Відсік введення служить для розміщення кабельної лінії, вимірювальних трансформаторів струму, трансформаторів напруги, обмежуваів перенапруги.