Трансформатори напруги

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
Номер: tr-19042
15.200,00
Номер: tr-19042
15.200,00
Номер: tr-19042
14.800,00
Номер: tr-19042
14.800,00

Такі трансформатори використовують для підключення вимірювальних приладів в колах з високою напругою.

Це дозволяє отримати одразу кілька явних переваг:

1. Вимірювальний трансформатор розділяє кола вищої і нижчої напруги, що забезпечує захист людини, що виконує вимірювання.

2. Ці високовольтні трансформатори дозволяють уніфікувати конструкції вимірювальних приладів, засобів автоматики, захисних реле.

3. Розширюються вимірювальні межі приладів - можна вимірювати значні величини пристроями, які на це не розраховані.

Принцип дії

Вимірювальні трансформатори можуть мати різну конструкцію, вони бувають:

- одно- або багатовитковоми;

- котушковими.

При цьому робота виробів будь-яких типів схожа. При підключенні вимірювального трансформатора електроенергія подається на його первинну обмотку. Тут інтенсивність електромагнітного поля знижується, і електроенергія надходить на вторинну обмотку. На ній струм стабілізується, і його значення можна знімати за допомогою вимірювальних приладів.

А щоб процес вимірювання не привів до виходу обладнання з ладу, струм продовжує безпосередньо передаватися далі в електричний ланцюг. В результаті для проведення вимірювань навіть не треба зупиняти роботу обладнання.

Трансформатори напруги

Для підключення вольтметрів або пристроїв, для яких головним є величина напруги, служать вимірювальні трансформатори напруги. Вони являють собою двохобмоткові понижуючі трансформатори.

При цьому вторинна обмотка надійно заізольована від первинної і заземлена. З огляду на значні величини опору обмоток вимірювальних приладів, такий трансформатор напруги фактично працює на холостому ході.

Якщо в установках використовується напруга не більше 18 кВ, то тут можуть застосовувати як однофазні, так і трифазні трансформатори напруги. Якщо ж номінальну напругу вище 18 кВ, то можуть використовуватися лише однофазні пристрої.