Кабель АВВГ

Знайдено: 1 - 24 серед 35 товарів

  АВВГ - популярна марка силового алюмінієвого кабелю в вінілової ізоляції, основними перевагами якого є гнучкість, надійність і бюджетна вартість. З його допомогою можна швидко підключити до електромережі будь-який житловий, адміністративний, виробничий і сільськогосподарський об'єкт.

Звернувшись в магазин «ЛВ Маркет», ви може купити кабель АВВГ  за оптовою ціною.

Конструктивні особливості
Струмопровідна основа кабелю представлена ​​кількома круглими або секторних жилами з гнучкого алюмінію. Кожна з жив поміщена в власну полівінілхлоридну ізоляцію. Зовні жили захищені оболонкою з ПВХ-пластикату.

Умови експлуатації
Конструкція проводу алюмінієвого АВВГ розрахована на передачу змінного струму частотою 50 Гц і напругою до 1 кВ. Допустимий температурний діапазон експлуатації цього виду кабельно-провідникової продукції становить від -50 ° С до + 50 ° С. На короткий час кабель АВВГ здатний витримати температуру + 70-80 ° С.

Монтажні роботи з укладання кабелю АВВГ рекомендовано проводити при температурі навколишнього середовища від -15 ° С до + 50 ° С. 

При дотриманні вимог по монтажу та експлуатації термін експлуатації кабелю становить від 30 і більше років.

розшифровка маркування
А - жили з алюмінію;
В - вінілова ізоляція жил;
В - зовнішня оболонка з PVC-пластика;
Г - броньованого шару немає.
Також в маркуванні кабелю відображається розрахункове напруження, кількість і перетин жил. Так, кабель АВВГ (1 кВ) 4х95 складається з 4-их жил перетином 95 кв.мм і може передавати змінний струм напругою до 1 кВ.

На нашому сайті кабель АВВГ представлений як в класичному, так і в вогнестійкому виконаннях (АВВГнг і АВВГнг-LS).