Стабілізатори

    На сьогодні багато жителів України, користуючись різною побутовою технікою, іноді стикаються з такою проблемою як неякісна напруга в мережі. Використовуючи, сучасні споживачі в цілодобовому режимі роботи в таких умовах, вони часто піддаються серйозній небезпеці і ризику раптової поломки або стрімкого так званого технічного зношування. Універсальне пропоноване нами електронне обладнання для будинку, дачі, квартири, котеджів, офісу та промислового виробництва допомагають уникнути цієї проблеми. Особливістю рекомендованих на сайті приладів є їх безшумний або малошумний режим роботи. Виробником майже всіх представлених до покупки товарів є українська компанія «Елекс», з якою ми успішно працюємо безпосередньо вже близько 5 років. Купити стабілізатори напруги для будинку можна у всіх містах України. Така співпраця дозволяє нам пропонувати своїм покупцям привабливі ціни, високу якість і дійсно надійні сертифіковані апарати під марками "ЕЛЕКС". Для того щоб Вам було максимально просто підібрати гранично правильне електрообладнання для захисту побутових і промислових споживачів ми розробили кілька спеціальних розділів, які були розбиті на групи стабілізатори: 220В, 380В для будинку, дачі і квартири. Крім цього ми зробили поділ електроприладів по їх можливому застосуванню на категорії: для опалювальних газових котлів, комп'ютерів, холодильників, телевізорів, пральної машини, циркуляційних насосів. Всі товари були також відсортовані за типом підключення до мережі: на однофазні пристрої та трифазні.

    Крім побутових стабілізаторів на 220 і 380 Вольт в інтернет магазині можна купити інвертори ПН, ДБЖ, перетворювачі напруги для автономної і безперебійної роботи сучасних пристроїв. Вітчизняне обладнання має широкі сфери експлуатації, так як спеціально розробляються для експлуатації в Україні. Наші електроприлади можуть стабільно працювати при від'ємних температурах (морозостійкі) і підвищеної вологості в житлових, промислових і офісних приміщеннях. У продажу є настінні і підлогові апарати. Тип роботи - повністю автоматичний. Найбільш точними є тиристорні стабілізатори напруги 220В. Вони відрізняються своїми підвищеними технічними характеристиками, але при цьому і ціна на них істотно вище ніж, наприклад у релейних або гібридних моделей. Якісна збірка дозволяє їм ефективно працювати протягом близько 10 років. 

   Щоб була можливість відстежувати поточну роботу пристроїв для дому та дачі все вони обладнані спеціальними дисплеями і вбудованими автоматичними звуковими індикаторами. Підключення малопотужних лінійок (від 500 до 2000 Ватт) відбувається через розетку, а обладнання високої потужності  під'єднують через клемні колодки. Купуючи спеціальну техніку для стабілізації електроенергії в мережі змінного струму і живлення в нас, ви отримуєте дійсно високоякісну продукцію, так як ми працюємо тільки з оригінальним виробником представлених до замовлення товарів компанією - «ЛВ Маркет». В каталозі сертифікованого електрообладнання для забезпечення безперервного нормованого енергопостачання домашньої апаратури і виробничих установок, які коштують чималих грошей, є спеціалізовані сервоприводні електростабілізатори для трифазних мереж з плавним регулюванням. Вони розраховані на просту і високочутливу до перепадів електроенергії мережеву електротехніку. Всі виставлені до продажу стабілізатори вітчизняного виробника оснащені посиленим високошвидкісний захистом, що складається з декількох режимів реагування на неполадки в 1-фазних та 3-фазних електромережах змінної напруги.