Комплектні трансформатматорні підстанції

Підстанцію КТП застосовують для прийому з подальшим розподілом електроенергії.
Трансформаторна підстанція складається з трансформаторів, розподільного пристрою, блоку управління і допоміжних елементів. Абрівіатура КТП - комплектна трансформаторна підстанція.

За кількістю трансформаторів в підстанції, КТП можуть бути з одним трансформатором або двома.

Понижуючі трансформаторні підстанції, які перетворять високу напругу ліній електропередач в більш низьку, для подальшої передачі електроенергії місцевим споживачам.

Комплектація підстанцій КТП Складові частини КТП:
1. ввідно-розподільчого пристрою з боку ВН,

2. силового трансформатора (масляного або сухого),

3. розподільного пристрою з боку НН,

4. повітряних або кабельних ліній введення і виведення,

5. систем автоматичного управління захисту і інших допоміжних елементів.

Комплектні трансформаторні підстанції комплектуються:
ВНА (високовольтний вимикач навантаження),

РВО (високовольтні розрядники),

ПК (запобіжники),

ВА (автоматичні вимикачі),

Т-0,66 (вимірювальні трансформатори струму),

А (амперметри),

РПС (рубильники),

ПКУ (перемикачі), захисні реле і т.д.

Комплектація безпосередньо залежить від типу КТП, проекту і побажань замовника, комплектні підстанції повністю виготовляються  і транспортуються до місця установки вузлами і блоками без демонтажу обладнання. На місці монтажу проводиться установка вузлів і блоків і приєднання між ними і до мереж електропостачання.

Підприємство ЛВ Маркет виробляє весь спектр комплектних підстанцій КТП.

Трансформаторні підстанції КТП бувають:
1. тупикові КТП-94 - живлення від однієї або двох живлять лініій;

2. прохідні КТПН, КТПГС, БКТП- підключені до мережі по одній лінії з двостороннім живленням;

3. внутрішні КТПП- встановлюються всередині закритих приміщень виконання У3;

4. зовнішні - для зовнішньої установки на відкритому повітрі виконання У1;

5. кіоскові КТМК - монтуються в корпусі для споживачів малих потужностей;

6. стовпові КТП-СО - монтуються на одній або двох опорах ліній електропередач;

7. щоглові КТПМ - мають напіввідчинену конструкцію для установки на високій бетонній платформі;

8. утеплені КТПНУ - підстанції з панелями утеплення для експлуатації при низьких температурах

Виробництво підстанцій КТП
Електричні підстанції КТП виготовляють на підприємстві ЛВ Маркет і доставляють до місця установки в повністю змонтованим вигляді. За типом виконання підстанції КТП можуть бути в панелях «сендвіч», або ж в металевому корпусі.

ЛВ Маркет більше 10 років виробляє обладнання для електропостачання для різних об'єктів, в тому числі і один з головних продуктів - комплектні трансформаторні підстанції КТП.

Великий досвід, наявність потужної виробничої бази, сучасних технологій і висококваліфікованих фахівців гарантує, що замовник отримає в строк оптимальне співвідношення ціни і якості.

Комплектні трансформаторні підстанції (КТП) представляють собою установку, в завдання якої входить зміна напруги (зниження / підвищення) струму, а також розподіл електроенергії.

Види трансформаторних підстанцій
Найпоширенішими на сьогоднішній день є:

Щоглова трансформаторна підстанція - являє собою корпус, в якому укладено обладнання. Встановлюються дані трансформаторні підстанції на опорні залізобетонні або дерев'яні стійки (щогли). Використовуються для передачі електроенергії на такі об'єкти споживання, як населені пункти, великі виробництва і т.п.
Комплектна трансформаторна підстанція кіоскового типу. В даному випадку установки монтуються на спеціально підготовлену основу і захищаються від зовнішніх впливів металевим корпусом за типом кіоску. Використовуються для подачі електроенергії на об'єкти промислового, сільськогосподарського і т.п. призначення.
Блочна трансформаторна підстанція (БКТП) - все обладнання такої підстанції захищене від зовнішніх впливів спорудою у вигляді будиночка, яке, як правило, виготовляється із залізобетону. Використовуються для подачі електроенергії на об'єкти комунального, промислового призначення.
Компанія ЛВ Маркет пропонує купити трансформаторні підстанції типового виконання, виготовлені з дотриманням всіх вимог ГОСТ. Зокрема, у нас Ви можете купити щоглові підстанції, підстанції БКТП і КТП. Зробити замовлення, дізнатися технічні характеристики і ціну на цікаву для Вас комплектну трансформаторну підстанцію можна за телефонами: 0681100401.