Кабельно-провідникова продукція

    Кабельна продукція - вироби, необхідні практично в усіх сферах - від виконання будівельних робіт до нормального функціонування АЕС і контролю роботи автоматичних приладів на відстані.
    Всього сьогодні випускається декілька сотень різних електричних шнурів, дротів, кабелів, кожен з яких виконує свої, строго певні технічні функції. Саме за основним призначенням вироби і класифікується все це різноманіття.

   Виділяють наступні варіанти кабелів: силові (провідникові), контрольні, радіочастотні і оптичні, електронні, радіотехнічні, з'єднувальні, кабель зв'язку.

   Провід може бути монтажним, інсталяційний, обмотувальним.

 Також до параметрів класифікації кабельно-провідникових виробів відносяться: номінальна напруга (високовольтні, низьковольтні), матеріал, з якого виготовлена ​​проводить жила (мідний, алюмінієвий, алюмомідні кабелі), тип ізоляції, ступінь гнучкості і т.д.

   Кабелі й проводи в системах електропостачання виступають зв'язуючою ланкою між джерелом  струму і обладнанням. При електромонтажі необхідно розібратися в їх характеристиках. Кабелі й проводи розрізняються кількістю ізольованих жив: у дротів - одна, у кабелю їх кілька. Електрична ізоляція являє собою захисну оболонку від впливу зовнішнього середовища виготовлена ​​з гуми або пластмаси. Кабелі й проводи за типом експлуатації бувають: силові, контрольні і зв'язкові.
  Купити кабелі та проводи Ви зможете в нашому інтернет-магазині. Вся продукція вітчизняних і зарубіжних виробників підтверджена сертифікатами якості. Кабелі й проводи оптом і в роздріб в широкому асортименті. У нас ціна на кабелі та проводи, найбільш вигідна на профільному ринку.

   Компанія «ЛВ Маркет» вже не перший рік успішно працює в сфері постачання кабельно-провідникової продукції, електротехніки та електрощитового обладнання. Протягом багатьох років ми забезпечуємо своїх клієнтів якісною продукцією на вигідних умовах.

  ТОВ «ЛВ Маркет» - це команда досвідчених фахівців, які завжди готові допомогти кожному клієнту підібрати підходящу продукцію відповідно до необхідних технічними характеристиками і знайти найбільш ефективне рішення. Ми уважно підходимо до потреб і завдань кожного підприємства, намагаючись запропонувати найбільш зручні і вигідні умови, а також форми співпраці.

  Крім якісної продукції і високого рівня сервісу компанія «ЛВ Маркет» пропонує своїм клієнтам зручну схему розрахунків, гнучку систему знижок, а також мінімальні терміни поставок. При необхідності ми можемо організувати доставку нашої продукції на ваше підприємство. Співпраця з нами - це зручно і вигідно!