Автоматична конденсаторна установка АКУ-0,4-45-5 У3

Номер: el-18039
21.894,00

АКУ-0,4-45-5 У3

Номінальна напруга 0,4 кВ
Номінальна потужність 45 квар
Кількість ступенів регулювання 6
Потужність першого ступеня 5 квар
Автоматичний регулятор реактивної потужності  BMR (Чехія)
Конденсаторні батареї RTR (Іспанія)
Контактори для комутації конденсаторних батарей RTR (Іспанія)
Захисне комутаційне обладнання SE (Німеччина)/ETI (Словенія)
Опис

Автоматичні конденсаторні установки

  Автоматичні конденсаторні установки АКУ-0,4 є вигідним, простим у використанні і надійним рішенням для корекції коефіцієнта потужності. Конденсаторні установки виробництва ЛВ Маркет, дозволяють підвищити коефіцієнт потужності, знизити втрати в кабелях і трансформаторах, а також уникнути штрафів за низький коефіцієнт потужності (тангенс фі). Крім того, застосування конденсаторних установок серії АКУ-0,4 дозволяє зменшити втрати активної потужності  в трансформаторах за рахунок зниження реактивної складової струму. Реактивна потужність при цьому генерується самою автоматичною конденсаторною установкою.

  Конденсаторні установки АКУ-0,4 дозволяють скорегувати коефіцієнт потужності цілого підприємства за допомогою одного пристрою, встановленого на головних шинах підстанції. Пропоновані конденсаторні установки ідеально підходять для ситуацій, коли навантаження постійно змінюється, що вимагає зміни необхідної реактивної потужності. Контролер реактивної потужності отримує сигнал від віддаленого трансформатора струму, розраховує коефіцієнт потужності і здійснює підключення необхідних ступенів батареї для отримання заданого значення зазначеного тангенса фі.

Комплектація і конструкція конденсаторних установок АКУ-0,4

 • Безпечна і компактна конструкція

  Оболонки виконані суцільнозварними (не містять болтових з'єднань) відповідно до ГОСТ, або з оцинкованої чи нержавіючої сталі (на вимогу Замовника) і придатні для внутрішньої і зовнішньої установки, а також установки в нестандартних умовах. Невеликі габаритні розміри, нижній або верхній підвід кабелів і рим-болти спрощують транспортування і монтаж. Невелика площа установки дозволяє заощадити займане місце. Стандартне покриття - сіре RAL 7032 (7035), інші кольори - за запитом.

 • Модульний каркас

  До складу системи входять конденсатори, контактори, запобіжники і ошиновка. Використання модульної конструкції спрощує майбутнє розширення системи, а також обслуговування на об'єкті установки.

 • Конденсатори

  Використовуються конденсатори RTR ENERGIA (Іспанія) з низькими втратами (менш 0,5 Вт на квар), запатентовані і сертифіковані в Україні. Конденсатори обладнані розрядними резисторами, що забезпечують зниження залишкової напруги до безпечного рівня протягом однієї хвилини після відключення батареї. У конденсаторах застосований безпечний діелектрик, нетоксичний для навколишнього середовища. Вбудований роз'єднувач, що спрацьовує при підвищенні тиску, захищає від розриву корпусу конденсатора.

 • Управління

  Використовується програмований контролер реактивної потужності BMR (Чехія), що забезпечує індикацію реактивної потужності навантаження і коефіцієнта потужності всього об'єкта. Мікропроцесорний модуль забезпечує виконання вимірювань і може контролювати до 18 ступенів. Контролер автоматично підключає потрібні ступені, виявляє та виключає з роботи несправні ступені і забезпечує візуальну індикацію в разі перевантаження вищими гармоніками. Є світлова сигналізація, що показує, які ступені введені в роботу.

 • Комутаційні апарати

  Використовуються спеціальні контактори RTR ENERGIA (Іспанія), розраховані на комутацію конденсаторів, вони мають довгий термін служби при роботі в такому режимі.

 • Запобіжники (автоматичні вимикачі) призначені для захисту конденсаторних батарей

  Кожна ступінь батареї захищена струмообмежувальним запобіжником/автоматичним вимикачем зі спеціально підібраними характеристиками. На двері передбачені індикатори згоряння запобіжників (опціонально).

        Переваги автоматичних конденсаторних установок виробництва ЛВ Маркет:

 • Повністю зібрані системи, сертифіковані  на відповідність вимогам ГОСТ
 • Простота установки і наладки
 • Якісне та оперативне обслуговування ЛВ Маркет, що включає проектування, виготовлення і пост-продажний супровід

Відгуки покупців
заказать продвижение сайта черными методами логин в скайпе SEO PRO1
заказать продвижение сайта по лидам логин в скайпе SEO PRO1
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід