Комірки КСО згідно опитувального листа замовлення

Номер: ko-19159
1,00

Камери серії КСО призначені для комплектування розподільних пристроїв змінного трифазного струму частотою 50 Гц в системах з ізольованою або заземленою через дугогасний реактор нейтраллю.

КСО встановлюються в закритих приміщеннях трансформаторних підстанцій, машинних залах і інших місцях, недоступних для НЕ інструктував персоналу, і є камерами одностороннього обслуговування.

Опис

Комірка КСО являє собою зварену конструкцію. Усередині камери розміщена апаратура головних кіл. На фасаді камери знаходяться приводи управління вимикачем навантаження або роз'єднувачами.
Обслуговування камер проводиться з фасаду. На дверях знаходиться вікно, закрите склом, для огляду обладнання комірок КСО.
Двері закриваються на ключ.
На фасаді камери є короб, в якому прокладаються магістралі допоміжних кіл. Розташування короба залежить від модифікації комірки КСО.
На крайніх камерах розподільного пристрою складається з декількох комірок КСО встановлюються бічні захисні екрани.

КСО з вакуумним вимикачем (КСО-298, КСО-393)
Схеми управління і автоматики виконуються на основі блоків мікропрцессорной захисту.
За бажанням замовника комірки КСО можуть бути укомплектовані вакуумними вимикачами будь-яких виробників, що не вплине на якість продукції, що виготовляється.
При дворядному розташуванні комірок КСО встановлюються шинні мости, які можуть виконуватися як з роз'єднувачами, для секціонування збірних шин, так і без них. Розміри шинних мостів залежать від вимог замовника.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід