Контактор для конденсаторів до 12,5 кВАр 400В TC1-D12 K02U7

Бренд: RTR
Номер: PF-18054
735,00
Номінальна потужність конденсаторної батареї до 12,5 квар
Електричний ресурс 20 тис. комутацій
Кількість комутацій в годину 240
Опис

 

Компанія "ЛВ Маркет" поставляємо на ринок України іспанські контактори для комутації конденсаторних батарей «RTR Energia» серії ТС з струмообмежуючими резисторами для компенсації реактивної потужності, які застосовуються в конденсаторних установках для комутації конденсаторів. Контактори виготовляються на напруги від 220 В до 690 В потужністю від 2,5 до 60 квар.

Контактори укомплектовані допоміжними контактами з випереджаючим замиканням. Резистори відключаються, як тільки закінчується процес замикання головних контактів контактора. Дана схема приєднання дозволяє уникнути пускових імпульсів струму і, відповідно, зменшити габарити компонентів системи, особливо запобіжників і конденсаторів, а також збільшити тривалість їх експлуатації. Контактори RTR Energia забезпечують трифазне включення.

Контактори особливо підходять для установок з автоматичним регулюванням реактивної потужності АКУ з фільтрами гармонік, так як не вимагають обмеження індуктивності і не є джерелами тепла, що дозволяє зменшити габарити конденсаторних установок.

Технічні характеристики контакторів RTR Energia

частота включень: ≤ 120 циклів / год
електрична зносостійкість: 200 000 циклів
температура навколишнього середовища: ≤ +50 ° C
частота: 50 Гц, 50-60 Гц, 60 Гц
При температурі навколишнього середовища від + 50 ° C до + 70 ° C, величина максимальної потужності контактора,  повинна бути зменшена на відсоток, що дорівнює різниці між температурою навколишнього середовища і розрахункової температурою + 50 ° C.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід