Силовий автоматичний вимикач LZMC1-A20

Бренд: eaton
Номер: PF-18054
2.724,00
Номінальний струм In=20A
Номінальний струм відключення Icu=36kA
Настройки захисту  Регульовані (15-20А)
Номінальна напруга ізоляції  Ii=690V
Тип розчеплювача ТМ

Опис

Виготовлені в Німеччині автоматичні вимикачі Eaton (Moeller) демонструють високі номінальні характеристики. Компанія "ЛВ Маркет", будучи офіційним дистриб'ютором, реалізує апаратуру цього бренду за низькою ціною. 
Такі пристрої відмінно справляються із захистом кабельних мереж і електродвигунів. Автомати Moeller оберігають їх від поломок, пов'язаних з короткими замиканнями, різкими стрибками струму і сильними навантаженнями. Тим самим підтримуються високий ККД і довговічність обладнання. Його ремонт обходиться набагато дорожче, ніж установка захисної апаратури.
Автомати німецького концерну Eaton (Moeller) характеризуються особливостями, серед яких:
 - фіксовані настройки теплових і електромагнітних расцепителей, які служать обмежувачами струму;
 - миттєве однократне спрацьовування;
 - стійкість до великих пусковим струмів;
 - зручне підключення за допомогою штирьових з'єднань без складних кабельних систем.

Автоматичні вимикачі EATON використовуються для відключення ліній від мережі живлення в разі, якщо струм перевищує свій максимальний рівень. Дані пристрої оптимальні для захисту силового електрообладнання та кабелів від перевантажень і струмів короткого замикання.

Електротехнічна продукція EATON сьогодні досить популярна. Цьому сприяє ряд переваг, якими вона володіє. Серед них - надійність, функціональність, ергономічний дизайн. Крім того, автоматичні вимикачі EATON прості в користуванні і характеризуються оптимальним співвідношенням якості та ціни.

Для придбання електротехнічного обладнання і пристроїв, а також з усіх питань, що стосуються їх подальшої експлуатації, звертайтеся до фахівців нашої компанії за вказаними на сайті телефонами. Ми будемо раді допомогти вам!

Характеристики
icu
16
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід